Hakkımızda

Temelleri 1976 Yılında atılan Bileklioğulları İnşaat olarak başlatılan sağlık yapıları, idari yapılar ve eğitim yapıları olarak Türkiye’nin birçok ilinde başarıyla 100’den fazla projenin tamamlandığı kamusal inşaat şirketleri arasında yer almaktadır.
Bileklioğulları İnşaat 1997 yılında, inşaat ve taahhüt alanlarında faaliyet göstermek amacıyla kurularak, kurumsal bir yapıya kavuşturulmuş olup günümüzde grup firmaları ile faaliyetlerine devam etmektedir.
Bileklioğulları İnşaat kurulduğu günden bu güne kadar uyguladığı iş prensibi ve karakteriyle; ağırlıklı olarak inşaat sektöründe zamanında tamamladığı saygın ve itibarlı projelerle faaliyetleri devam ettiren adından söz ettiren bir Grup Firma görüntüsü çizmektedir.

Yenilikçi ve Gelişime Açık Çizgisiyle Birçok İşe İmzasını Atmıştır. Firmamız Günümüz Teknoloji ve Hızından Geri Kalmadan İnşaat Dünyasında Profesyonel, Sağlam ve Güvenilir Bir Yer Edinmiştir. Firmamız bugüne kadar çeşitli kurumlardan taahhüdüne aldığı işleri başarılı bir şekilde devam ettirmektedir.

Misyon – Vizyon

Kuruluş amacımız olan “İlkeli, Sürekli ve Dengeli Büyüme” prensibimizin devamlılığı noktasında bize güç vermekte, yolumuza ışık tutmaktadır.

Bileklioğulları İnşaat olarak çalışmalarımızda ülkemize katma değer sağlayacağına inandığımız projeleri gerçekleştirmeyi, ülkemizin geleceği açısından en önemli sorumluluğumuz olarak kabul etmekteyiz.
Teknolojinin bütün imkanlarıyla donanımlı altyapımızın, mesleki tecrübelerimizin, özveriyle çalışan profesyonel kadromuzun en önemli destek unsuru olduğuna inanıyoruz.
“Kalite Bizim İçin Bir Seçenek Değil ZORUNLULUKTUR.”

İnşaat faaliyetlerinin yanı sıra sosyal yatırımlarıyla da fark yaratan Bileklioğulları, yıllardır yürütülen tüm sosyal yatırımların ve yardım projelerinin destekçisi olmuştur.

Kalite Politikamız

Kalite ve Memnuniyet Odaklı Çalışan Şirketimizde Alınan Her İş İlk İş Heyecanıyla ve İsteğiyle Tamamlanıp Skalasını Her Gün Biraz Daha Genişleterek Yeni İşlere İmzasını Atmaya Devam Etmektedir. Etik Kurallar ve Toplum Taleplerini de Göz Önünde Bulundurarak Projelere Her Çalışanımız da Gerekli Tüm Bilgi ve Becerilerini Kullanmaktadır.

Dürüst ve Güvenilir Çizgimizden Çıkmadan Her İşimize Aynı Saygıyla Yaklaşmamız Gerektiğinin Bilincindeyiz ve Bu Yolda İlerlemek En Temel İlkemizdir.